systemONE

monitoring środowiskowy dedykowany dla rynku DataCenter oraz IT

Zapobiegaj awariom oraz optymalizuj koszty

Monitorowanie warunków środowiskowych nie tylko pozwala zmniejszyć koszty utrzymania awarii, ale również umożliwia optymalizację kosztów utrzymania całej infrastruktury.

W każdym środowisku IT należy wdrożyć system monitoringu środowiskowego. Jest to istotny element prawidłowego funkcjonowania procedur zapewniających ciągłość pracy całego środowiska teleinformatycznego w przedsiębiorstwie.

W dłuższej perspektywie wdrożenie nowoczesnego systemu monitorowania środowiskowego pozwala nie tylko zmniejszyć koszty awarii, ale również zmniejszyć koszty utrzymania całej infrastruktury.

84% menedżerów zarządzających infrastrukturą informatyczną nie myśli o możliwości awarii, podczas gdy 91% z nich doświadczyło nieplanowanego przerwania w ciągu ostatnich 24 miesięcy.*

*na podstawie badań Ponemon Institute / Emerson

zastosowanie

Urządzenia z serii SIMPLE znajdują zastosowania przede wszystkim w:

Serwerownie / IT

Farmaceutyka

Muzea

Magazyny

Przemysł

POWIĄZANE PRODUKTY

Do zastosowań w Centrach Przetwarzania Danych , serwerowniach oraz pomieszczeniach IT dedykowane są rozwiązania z linii produktowych:

 • systemONE
 • SMART
 • EDGE

SONDY POMIAROWE

Sondy pomiarowe firmy astozi pozwalają na realizację pomiarów zarówno wielkości fizycznych jak i na monitoring stanu linii zasilających czy detekcję wycieku. Sondy cechują się unikalnymi właściwościami pozwalającymi na zastosowanie ich w wielu miejscach oraz zastosowaniach.

MODUŁY ROZSZERZAJĄCE

Moduły rozszerzające do rejestratorów z serii SIMPLE pozwalają na dołączenie kilku sond pomiarowych do jednego czujnika. Dzięki zastosowania takiego rozwiązana możliwe jest zmniejszenie kosztów realizacji pomiaru w jednym punkcie pomiarowym. Moduł rozszerzający idealnie sprawdzają się m.in. w monitoringu lodówki medycznej gdzie istnieje konieczność niezależnego monitoringu górnej i dolnej części komory lodówki.

AKCESORIA I DODATKI

Dla urządzeń z serii SIMPLE dostępne są akcesoria oraz komponenty dodatkowe pozwalające na m.in. ich zasilanie.

Kontakt

Skontaktuj się z nami  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę astozi z siedzibą w Nowej Soli przy ul. Inżynierskiej 8 zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z prośbą o kontakt. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zapoznałem się z Polityką prywatności i zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

  Polityka prywatności

  Chcesz zobaczyć jak działają nasze produkty?
  Umów się na spotkanie!