O nas

Nie możesz zarządzać tym, czego nie możesz mierzyć,
Nie możesz zmierzyć tego, czego nie monitorujesz.

obszar działalności

Firma astozi zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań opartych na technologiach Industrial Internet of Things do monitoringu środowiskowego oraz monitorowania maszyn w przemyśle, magazynach, przemyśle farmaceutycznym, informatyce / teleinformatyce, rolnictwie, muzeach, transporcie i wielu innych …

Firma astozi została założona w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na świadczenie profesjonalnych rozwiązań i usług doradczych w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań informatycznych. 
Kluczowa wiedza założycieli i partnerów firmy astozi jest najważniejszą podstawą do tworzenia naszych rozwiązań, które są nie tylko nowatorskie i nowoczesne, ale także proste w implementacji i użyciu.

Przyszłe plany rozwoju astozi są ściśle związane z dynamicznym rozwojem rynku Przemysłowego Internetu Rzeczy oraz rozwiązań „Smart”

Industrial Internet of Things

W ostatnich latach projektowanie, rozwój i zastosowanie sieci czujników to obszary biznesowe, które rozwijają się bardzo szybko i intensywnie na całym świecie. Szacuje się, że sieci czujników są jedną z najważniejszych technologii, która będzie najbardziej rozwinięta w XXI wieku.

Obecnie obserwuje się dynamiczny rozwój produktów i rozwiązań wchodzących w skład pojęcia Internetu Rzeczy, które umożliwiają rozwiązanie bardzo szerokiego spektrum problemów z wykorzystaniem nowoczesnej technologii informacyjnej opartej na sieciach czujników.

Ekosystem

Osiągnięcie celu jakim jest zadowolenie Naszych klientów jest możliwe poprzez sprawny i dobrze działający EKOSYSTEM.

Na ekosystem firmy astozi składają się zarówno rozwiązania sprzętowe, programowe jak i usługi w zakresie wdrażania systemów monitoringu środowiskowego. 

Realizacja wielu projektów z Naszymi partnerami utwierdziła nas w przekonaniu, że kluczem do sukcesu firmy jest posiadanie w swoim portfolio pełnego spektrum rozwiązań, produktów oraz usług pozwalających na sprawne i bezproblemowe przeprowadzanie wdrożeń.

astozi ekosystem

Kontakt

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę astozi z siedzibą w Nowej Soli przy ul. Inżynierskiej 8 zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z prośbą o kontakt. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zapoznałem się z Polityką prywatności i zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

    Polityka prywatności

    Chcesz zobaczyć jak działają nasze produkty?
    Umów się na spotkanie!