SMART

Urządzenia systemowe

Produkty z linii SMART to urządzenia przeznaczone współpracy z zewnętrznymi systemami klasy NMS, EMS lub BMS.

Urządzenia z linii SMART posiadają zaimplementowane wsparcie dla wielu protokołów wymiany danych, jednak natywnie współpracują z rozwiązaniami z serii ONE firmy astozi.

Do linii SMART należą urządzenia wykorzystujące transmisję bezprzwodową jak i urządzenia sieciowe.

zastosowanie

Urządzenia z serii SMART znajdują zastosowania przede wszystkim w:

Serwerownie / IT

Farmaceutyka

Muzea

Magazyny

Przemysł

czujniki sieciowe

Czujniki sieciowe SMART-SENSOR z linii SMART to sieciowe urządzenia monitorujące parametry środowiskowe.

Urządzenia SMART-SENSOR pobierają z podłączonych sond pomiarowych, a następnie przesyłają pomiary do zewnętrznych systemów klasy EMS lub udostępniają pomiary wykorzystując protokoły sieciowe tj. SNMP, MODBUS/TCP, MQTT lub w formie plików CSV.

Konfiguracja urządzenia i dostep do aktualnych danych jest możliwy za pomocą przeglądarki internetowej.

Wszystkie urządzenia z linii SMART natywnie współpracują z rozwiązaniami firmy astozi tj. systemONE oraz portalONE dzięki czemu pomiary mogą podlegać szczegółowej analizie a dostęp do nich może się odbywać z każdego miejsca na świecie.

czujniki BEZPRZEWODOWE

Czujniki bezprzewodowe z serii SMART-MOTE pozwalają na nieinwazyjną i łatwą instalację systemu monitoringu środowiskowego w środowisku klienta.

Bezproblemowe dołączanie kolejnych punktów monitoringu sprawia, że wdrożenia oparte o tą technologię są szybkie i skalowalne.

Czujniki bezprzewodowe z serii SMART-MOTE współpracują z flagowym rozwiązaniem z serii ONE firmy astozi: systemONE i są dedykowane do instalacji opartych o to rozwiązanie.

Rozwiązanie systemONE jest zaprojektowane aby rosnąć wraz z infrastrukturą klienta. Dodanie kolejnych urządzeń do systemu jest bezprzerwowe i nie wymaga dodatkowej konfiguracji.

Nieinwazyjna i łatwa instalacja sprawia, że czujniki z linii SMART-LINE-ISM mogą być instalowane w już działających obiektach, bez konieczności wykonywania dodatkowych inwestycji w istniejącą infrastrukturę i czas wdrożenia został skrócony do minimum.

TRANSMISJA BEZPRZEWODOWA

Urządzenia do transmisji bezprzewodowej pozwalają przekazywać dane pomiędzy bezprzewodowymi sieciami sensorycznych a sieciami przewodowymi w celu zapewnienia łączności czujników z rozwiązaniem systemONE. 

W ofercie znajdują się również bezprzewodowe czujniki zasilane napięciem stałym 5V, które posiadają opcję powielania (tryb repeater) sygnału dzięki czemu transmisja bezprzewodowa może mieć znacznie większy zasięg.

SONDY POMIAROWE

Sondy pomiarowe firmy astozi pozwalają na realizację pomiarów zarówno wielkości fizycznych jak i na monitoring stanu linii zasilających czy detekcję wycieku. Sondy cechują się unikalnymi właściwościami pozwalającymi na zastosowanie ich w wielu miejscach oraz zastosowaniach.

MODUŁY ROZSZERZAJĄCE

Moduły rozszerzające z serii SPLITTER do rejestratorów z serii SMART pozwalają na dołączenie kilku sond pomiarowych do jednego czujnika. Dzięki zastosowania takiego rozwiązana możliwe jest zmniejszenie kosztów realizacji pomiaru w jednym punkcie pomiarowym. 

Dodatkowo w linii SMART możliwe jest wykorzystanie modułów rozszerzających z serii EXPANDER, które pozwalają nie tylko na dołączanie sond pomiarowych ale również umożliwiają podłączenie urządzeń/czujników zewnętrznych jako wejść binarnych a także posiadają wyjścia przekaźnikowe do sterowania np. sygnalizacją alarmową.

AKCESORIA I DODATKI

Dla urządzeń z serii SIMPLE dostępne są akcesoria oraz komponenty dodatkowe pozwalające na m.in. ich zasilanie.

Kontakt

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę astozi z siedzibą w Nowej Soli przy ul. Inżynierskiej 8 zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z prośbą o kontakt. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zapoznałem się z Polityką prywatności i zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

    Polityka prywatności

    Chcesz zobaczyć jak działają nasze produkty?
    Umów się na spotkanie!