PROBE-T/W

Sonda temperatury ( farmaceutyka )

probe-t-w-foto-01

Opis

Sonda z wbudowanymi czujnikiem temperatury pozwalająca na precyzyjne wykonywanie pomiarów zwłaszcza w zastosowaniach medycznych oraz przechowywaniu wrażliwych materiałów lub towarów.

Sonda posiada obudowę zgodną z IP67 dzięki czemu możliwe jest jej zastosowanie zarówno w lodówkach medycznych jak i zamrażarkach lub mroźniach. 

Sonda posiada wbudowany przewód o długości 4,5m pozwalający na swobodny montaż w miejscu wykonywania pomiarów. Dodatkowo przewód sondy ma płaski profil co oznacza, że nie powoduje wybrzuszenia uszczelki zamontowanej w drzwiach lodówki.

zastosowanie

Sonda PROBE-T/W znajduje zastosowanie w szczególności w następujących branżach:

Farmaceutyka

Magazyny

Muzea

DANE TECHNICZNE

Cecha
Wartość
Wymiary
30 mm x Ø5mm
Długość przewodu
4,5m
Zakres pomiaru temperatury
-30°C ÷ 80°C
Rozdzielczość pomiaru temperatury
0.1°C
Dokładność pomiaru temperatury
0.3–0.5°C

Do pobrania

Specyfikacja szczegółowa

Specyfikacja szczegółowa

kontakt

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę astozi z siedzibą w Nowej Soli przy ul. Inżynierskiej 8 zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z prośbą o kontakt. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zapoznałem się z Polityką prywatności i zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

    Polityka prywatności

    Chcesz zobaczyć jak działają nasze produkty?
    Umów się na spotkanie!