SIMPLE

Samodzielne rejestratory parametrów środowiskowych

Produkty z linii SIMPLE to urządzenia przeznaczone przede wszystkim do wykorzystania w instalacjach/wdrożeniach, gdzie wymagana jest prosta funkcjonalność urządzeń pomiarowych.

Podstawową funkcjonalności czujników z linii SIMPLE jest możliwość pracy w trybie samodzielnym jako logger danych pomiarowych z podłączonych bezpośrednio sond z czujnikami.

zastosowanie

Urządzenia z serii SIMPLE znajdują zastosowania przede wszystkim w:

Serwerownie / IT

Farmaceutyka

Muzea

Magazyny

Przemysł

rejestratory

Urządzenia z serii SIMPLE to sieciowe urządzenia monitorujące oraz zapisujące parametry środowiskowe.

Urządzenia z serii SIMPLE pobierają z podłączonych sond pomiarowych, a następnie agregują dane we wbudowanej pamięci. Dostep do danych jest możliwy za pomocą przeglądarki internetowej.

Urządzenie pozwalają na zdefiniowanie progów alarmowych i wysyłają powiadomienia o alarmach na email i/lub SMS.

Dodatkową funkcjonalnością urządzeń z linii SIMPLE jest możliwość przesyłania danych pomiarowych do rozwiązania portalONE (system monitoringu w chmurze), dzięki czemu dostęp do aktualnych informacji może się odbywać z każdego miejsca na świecie.

SONDY POMIAROWE

Sondy pomiarowe firmy astozi pozwalają na realizację pomiarów zarówno wielkości fizycznych jak i na monitoring stanu linii zasilających czy detekcję wycieku. Sondy cechują się unikalnymi właściwościami pozwalającymi na zastosowanie ich w wielu miejscach oraz zastosowaniach.

MODUŁY ROZSZERZAJĄCE

Moduły rozszerzające do rejestratorów z serii SIMPLE pozwalają na dołączenie kilku sond pomiarowych do jednego czujnika. Dzięki zastosowania takiego rozwiązana możliwe jest zmniejszenie kosztów realizacji pomiaru w jednym punkcie pomiarowym. Moduł rozszerzający idealnie sprawdzają się m.in. w monitoringu lodówki medycznej gdzie istnieje konieczność niezależnego monitoringu górnej i dolnej części komory lodówki.

AKCESORIA I DODATKI

Dla urządzeń z serii SIMPLE dostępne są akcesoria oraz komponenty dodatkowe pozwalające na m.in. ich zasilanie.

Kontakt

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę astozi z siedzibą w Nowej Soli przy ul. Inżynierskiej 8 zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z prośbą o kontakt. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zapoznałem się z Polityką prywatności i zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

    Polityka prywatności

    Chcesz zobaczyć jak działają nasze produkty?
    Umów się na spotkanie!