systemONE / EDGE

monitoring środowiskowy dedykowany dla przemysłu

Monitoring procesów produkcyjnych

Monitorowanie procesów w przemyśle jest bardzo szerokim i złożonym zagadnieniem.
Jest ono w tym przypadku wielowymiarowe i może być wymuszone przez dział zapewnienia jakości, dział utrzymania linii lub dział zarządzania produkcją. Wśród wielu aspektów można wyróżnić monitorowanie warunków, w jakich pracują maszyny oraz ludzie, monitorowanie warunków produkcji czy monitorowanie stanu maszyn na linii produkcyjnej.

Rozwiązania firmy astozi dostarczają pełnych informacji na temat aktualnego stanu linii produkcyjnej, warunków środowiskowych w halach fabrycznych lub warunków, w jakich maszyny działają na liniach produkcyjnych.

Ponadto firma posiada również unikatowe i specjalistyczne urządzenia, które umożliwiają dokładne monitorowanie parametrów maszyn przemysłowych (np. obrabiarek). Dzięki temu możliwe jest oszacowanie wykorzystania tych urządzeń i podejmowanie odpowiednich działań w celu optymalizacji pracy lub planowania modernizacji i konserwacji sprzętu.

Rozwiązania firmy astozi mogą stanowić część systemów TPM (Total Productivity Maintenance Systems) i zapewnić możliwość maksymalizacji współczynników OEE (Overall Equipment Effectiveness), dzięki czemu firmy mogą efektywnie wykorzystać istniejące zasoby produkcyjne.

zastosowanie

Urządzenia z serii SIMPLE znajdują zastosowania przede wszystkim w:

Serwerownie / IT

Farmaceutyka

Muzea

Magazyny

Przemysł

POWIĄZANE PRODUKTY

Do zastosowań w Przemyśle dedykowane są rozwiązania z linii produktowych:

  • systemONE
  • EDGE

SONDY POMIAROWE

Sondy pomiarowe firmy astozi pozwalają na realizację pomiarów zarówno wielkości fizycznych jak i na monitoring stanu linii zasilających czy detekcję wycieku. Sondy cechują się unikalnymi właściwościami pozwalającymi na zastosowanie ich w wielu miejscach oraz zastosowaniach.

MODUŁY ROZSZERZAJĄCE

Moduły rozszerzające do rejestratorów z serii SIMPLE pozwalają na dołączenie kilku sond pomiarowych do jednego czujnika. Dzięki zastosowania takiego rozwiązana możliwe jest zmniejszenie kosztów realizacji pomiaru w jednym punkcie pomiarowym. Moduł rozszerzający idealnie sprawdzają się m.in. w monitoringu lodówki medycznej gdzie istnieje konieczność niezależnego monitoringu górnej i dolnej części komory lodówki.

AKCESORIA I DODATKI

Dla urządzeń z serii SIMPLE dostępne są akcesoria oraz komponenty dodatkowe pozwalające na m.in. ich zasilanie.

Kontakt

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę astozi z siedzibą w Nowej Soli przy ul. Inżynierskiej 8 zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z prośbą o kontakt. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zapoznałem się z Polityką prywatności i zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

    Polityka prywatności

    Chcesz zobaczyć jak działają nasze produkty?
    Umów się na spotkanie!