EDGE

Urządzenia dla przemysłu

Produkty z linii EDGE to urządzenia przeznaczone do zastosowań w przemyśle oraz wdrożeniach gdzie wymagane jest spełnianie standardów przemysłowych. 

Urządzenia z linii EDGE mogą pracować między innymi w rozwiązaniach:

 • do monitoringu środowiskowego
 • do monitoringu energii elektrycznej
 • do monitoringu infrastruktury energii odnawialnej
 • jako samodzielne sterowniki PLC w rozwiązaniach przemysłowych oraz BMS
 • jako rozproszone sterowniki w architekturze EDGE Computing
Niezaprzeczalną zaletą urządzeń z linii EDGE jest możliwość ich konfiguracji za pomocą wbudowanego panelu adminitracyjnego oraz za pomocą interfejsu programistycznego REST/API, co znacząco przyspiesza i upraszcza wdrożenia.
 

zastosowanie

Urządzenia z serii EDGE znajdują zastosowania przede wszystkim w:

Przemysł

Magazyny

Energia

Serwerownie / IT

STEROWNIKI

Sterowniki z linii EDGE to modułowe urządzenia dedykowane do pracy w warunkach przemysłowych. 

Budowa oparta o platformę Universal Industrial Platform umożliwia dostosowanie urządzeń do specyficznych wymagań klienta z zastosowaniem modułów rozszerzających.

Sterowniki EDGE-CONTROLLER to urządzenia zaprojektowane w oparciu o koncepcję Industrial Internet of Things. Oznacza to, że ich konfiguracja i wykorzystanie może się odbywać z zastosowaniem narzędzi i platform programistycznych wspierających interfejs REST/API.

 

MODUŁY ROZSZERZAJĄCE

Urządzenia z serii EDGE posiadają wbudowane 3 sloty na moduły wewnętrzne typu MINI ( przy zachowaniu wielkości obudowy ).

Dodatkowo istnieje możliwość rozbudowania sterowników o dodatkowe porty za pomocą moduły typu FULL( przy zwiększeniu szerokości obudowy )

Kontakt

Skontaktuj się z nami  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę astozi z siedzibą w Nowej Soli przy ul. Inżynierskiej 8 zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z prośbą o kontakt. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zapoznałem się z Polityką prywatności i zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

  Polityka prywatności

  Chcesz zobaczyć jak działają nasze produkty?
  Umów się na spotkanie!