ONE

Oprogramowanie EMS/BMS

Rozwiązania z linii ONE należą do programowej częsci ekosystemu produktów firmy astozi. 

Do linii ONE należą systemu klasy EMS/BMS pozwalające na kompleksowe wdrożenie systemów do monitoringu środowiskwoego.

Produkty z linii ONE pozwalają na wdrożenie systemów EMS/BMS zarówno w małych instalacjach jak i rozproszonych systemach monitoringu środowiskowego.

systemONE

Produkt systemONE to kompleksowe rozwiązania monitoringu środowiskowego umożliwiające monitoring środowiskowy pojedynczych obiektów jak i skomplikowanych i rozproszonych instalacji w wielu lokalizacjach.

Na system składa się sieć czujników oraz platforma do przetwarzania i wizualizacji danych. Komunikacja pomiędzy czujnikami a jednostką centralną odbywa się z wykorzystaniem technologii bezprzewodowych i przewodowych.

System może obsługiwać zarówno dedykowane urządzenia firmy astozi z linii SMART oraz EDGE, jak i przetworniki i wypecjalizowane sondy przemysłowe ( PT100/1000, 0-20mA, 4-20mA, 0-10V DC i inne ) gwarantując nieograniczone możliwości pomiarowe zarówno wewnątrz budynków, hal przemysłowych jak i na zewnątrz budynków.

portalONE

Usługa portalONE jest to usługa w chmurze, która pozwala na uzyskanie dostępu do danych zbieranych przez urządzenia firmy astozi.

Usługa portalONE pozwala m.in. na:

 • dostęp do historii pomiarów,
 • zarządzanie urządzeniami
 • uzyskiwanie informacji o aktualnym stanie urządzeń.

Kontakt

Skontaktuj się z nami  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę astozi z siedzibą w Nowej Soli przy ul. Inżynierskiej 8 zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z prośbą o kontakt. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zapoznałem się z Polityką prywatności i zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

  Polityka prywatności

  Chcesz zobaczyć jak działają nasze produkty?
  Umów się na spotkanie!