systemONE

monitoring środowiskowy dedykowany dla magazynów

Liczy się jakość w całym łańcuchu produkcji

Dbałość o jakość wyrobów produkowanych w fabrykach to nie tylko kontrola jakości na etapie produkcji, ale przede wszystkim zapewnienie jakości pełnego łańcucha produkcji.

Istotnym elementem każdej firmy jest magazyn, w którym znajdują się surowce magazynowe, półfabrykaty oraz wyroby gotowe.
Przechowywanie surowców w nieprawidłowych warunkach może nie tylko prowadzić do utraty jakości produktu końcowego, ale również przyczynić się do szybszego zużycia, a nawet uszkodzenia maszyn na linii produkcyjnej. Z drugiej strony, produkt wysokiej jakości może zostać uszkodzony podczas niewłaściwego składowania gotowych produktów przygotowanych do wysyłki do klienta.
Zapewnienie właściwego monitorowania środowiska w magazynach pozwala uzyskać produkty wysokiej jakości dostarczane klientom.

Rozwiązania firmy astozi umożliwiają monitorowanie obiektów magazynowych o nieograniczonych rozmiarach i kształcie dzięki unikalnej technologii komunikacji bezprzewodowej i przewodowej. Rozwiązanie systemONE umożliwia również współpracę z dedykowanymi sondami do monitorowania produktów i obiektów specjalnych (obszary zagrożone wybuchem, substancje toksyczne i niebezpieczne) oraz inne.

zastosowanie

Urządzenia z serii SIMPLE znajdują zastosowania przede wszystkim w:

Serwerownie / IT

Farmaceutyka

Muzea

Magazyny

Przemysł

POWIĄZANE PRODUKTY

Do zastosowań w Magazynach oraz miejscach do Przechowywania dedykowane są rozwiązania z linii produktowych:

  • systemONE
  • SMART

SONDY POMIAROWE

Sondy pomiarowe firmy astozi pozwalają na realizację pomiarów zarówno wielkości fizycznych jak i na monitoring stanu linii zasilających czy detekcję wycieku. Sondy cechują się unikalnymi właściwościami pozwalającymi na zastosowanie ich w wielu miejscach oraz zastosowaniach.

MODUŁY ROZSZERZAJĄCE

Moduły rozszerzające do rejestratorów z serii SIMPLE pozwalają na dołączenie kilku sond pomiarowych do jednego czujnika. Dzięki zastosowania takiego rozwiązana możliwe jest zmniejszenie kosztów realizacji pomiaru w jednym punkcie pomiarowym. Moduł rozszerzający idealnie sprawdzają się m.in. w monitoringu lodówki medycznej gdzie istnieje konieczność niezależnego monitoringu górnej i dolnej części komory lodówki.

AKCESORIA I DODATKI

Dla urządzeń z serii SIMPLE dostępne są akcesoria oraz komponenty dodatkowe pozwalające na m.in. ich zasilanie.

Kontakt

Skontaktuj się z nami    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę astozi z siedzibą w Nowej Soli przy ul. Inżynierskiej 8 zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z prośbą o kontakt. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zapoznałem się z Polityką prywatności i zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

    Polityka prywatności

    Chcesz zobaczyć jak działają nasze produkty?
    Umów się na spotkanie!