systemONE

monitoring środowiskowy dedykowany dla muzeów

Zadbaj o dziedzictwo kultury

Przechowywanie eksponatów w muzeach jest jednoznaczne z odpowiednią dbałością o ich kondycję. Bezpośrednie oddziaływanie warunków środowiskowych na nieocenione prace stanowi największe zagrożenie podczas przechowywania i eksponowania.

Precyzyjne monitorowanie parametrów środowiskowych w miejscach, w których przechowywane są obrazy, rzeźby, dokumenty, tkaniny lub wyroby z metalu są warunkiem wstępnym właściwego wdrożenia zasad i procedur bezpieczeństwa, nałożonych przez ekspertów, takich jak konserwatorzy zabytków.

Firma astozi dostarcza produkty, które umożliwiają pełną realizację muzealnego systemu monitorowania środowiska przy użyciu dedykowanych urządzeń i naszego flagowego rozwiązania – systemONE.

zastosowanie

Urządzenia z serii SIMPLE znajdują zastosowania przede wszystkim w:

Serwerownie / IT

Farmaceutyka

Muzea

Magazyny

Przemysł

POWIĄZANE PRODUKTY

Do zastosowań w Muzeach oraz Archiwach dedykowane są rozwiązania z linii produktowych:

 • systemONE
 • SIMPLE
 • SMART

SONDY POMIAROWE

Sondy pomiarowe firmy astozi pozwalają na realizację pomiarów zarówno wielkości fizycznych jak i na monitoring stanu linii zasilających czy detekcję wycieku. Sondy cechują się unikalnymi właściwościami pozwalającymi na zastosowanie ich w wielu miejscach oraz zastosowaniach.

MODUŁY ROZSZERZAJĄCE

Moduły rozszerzające do rejestratorów z serii SIMPLE pozwalają na dołączenie kilku sond pomiarowych do jednego czujnika. Dzięki zastosowania takiego rozwiązana możliwe jest zmniejszenie kosztów realizacji pomiaru w jednym punkcie pomiarowym. Moduł rozszerzający idealnie sprawdzają się m.in. w monitoringu lodówki medycznej gdzie istnieje konieczność niezależnego monitoringu górnej i dolnej części komory lodówki.

AKCESORIA I DODATKI

Dla urządzeń z serii SIMPLE dostępne są akcesoria oraz komponenty dodatkowe pozwalające na m.in. ich zasilanie.

Kontakt

Skontaktuj się z nami  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę astozi z siedzibą w Nowej Soli przy ul. Inżynierskiej 8 zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z prośbą o kontakt. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zapoznałem się z Polityką prywatności i zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

  Polityka prywatności

  Chcesz zobaczyć jak działają nasze produkty?
  Umów się na spotkanie!