Targi Hannover Messe 2017 Niemcy - podsumowanie

5 maja, 2017

Udział firmy astozi w Targach Hannover Messe 2017 w Niemczech pozwolił na przeprowadzenie wielu interesujących spotkań biznesowych zarówno z partnerami jak i potencjalnymi klientami z zagranicy oraz z Polski. Możliwość prezentacji Naszej firmy oraz Naszych rozwiązań bardzo pomogła Nam w zwiększeniu rozpoznawalności naszej firmy oraz naszych produktów na terenie Unii Europejskiej.

Udział w umówionych wcześniej spotkaniach B2B z partnerami z terenu Unii Europejskiej pozwolił na omówienie możliwości zacieśnienia współpracy oraz zapoznania się przedstawicielami firm partnerskich. Dodatkowo, w trakcie Targów uczestniczyliśmy w wielu interesujących wykładach związanych z aktualnymi trendami oraz nowinkami technologicznymi związanymi m.in z nowoczesnymi rozwiązaniami dla przemysłu w oparciu o rozwiązania Industrial Internet of Things.

Dzięki udziałowi firmy astozi w targach Hannover Messe, poszerzyliśmy grono partnerów technologicznych i biznesowych a Nasze produkty i rozwiązania będą oferowane szerzej na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.