systemONE - wersja 2.20

6 grudnia, 2022

Informujemy, że jest dostępna najnowsza wersja naszego flagowego produktu – astozi systemONE.

Jak zwykle nowa wersja ( v2.20 ) przynosi wiele zmian i usprawnień, znacznie rozszerzających możliwości naszego rozwiązania.

Rozwiązanie systemONE to nie tylko rozwiązanie do monitoringu środowisk informatycznych ale również system, który pomaga w agregacji danych pomiarowych w przemyśle, farmaceutyce, centrach logistycznych, magazynach i wielu innych.

Nowa wersja rozwiązania systemONE dodaje obsługę nowej linii czujników bezprzewodowych firmy astozi – SMART-MOTE-LR. Czujniki z linii SMART-MOTE-LR cechują się zasięgiem wynoszącym do kilkuset metrów i działaniem w trudnych warunkach takich jak m.in. obecność grubych ścian betonowych lub metalowych, zapełnieniem przestrzeni przeszkodami itp.

Dodatkowo nowa wersja systemONE rozbudowywuje obsługę urządzeń typu SNMP o dodatkowe narzędzie ułatwiające ich wdrażanie. Narzędzia typu Szybki Podgląd SNMP pozwalają na skanowanie danych udostępnianych przez urządzenia obsługujące protokół SNMP, a funkcjonalność tworzenia Szablonów OID umożliwia tworzenie ujednoliconych szablonów OID’ów i aplikowanie ich do wielu urządzeń SNMP tego samego rodzaju.
Ponadto zmiany dotyczą poniższych modułów:

  • moduł alarmowy
  • moduł integracji
  • moduł wizualizacji
  • moduł zarządzania systemem
  • interfejs www

IWięcej szczegółów odnośnie wprowadzonych zmian można znaleźć na stronie z Informacjami o wydaniach.