Raport Instytut Sobieskiego dot. IoT oraz AI w Polsce

22 marca, 2018

W dniu 21 marca 2018 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie miała miejsce prezentacja raportu Instytutu Sobieskiego dotyczącego wykorzystania technologii Internet of Things (IoT) i Artificial Intelligence (AI) w Polsce.

Jest nam niezmiernie miało, że nasza firma została dostrzeżona na rynku Polskim i spozycjonowana w obszarze zastosowań w fabrykach i magazynach.

Firma astozi jest Polskim producentem rozwiązań do monitoringu środowiskowego w wielu obszarach gospodarki. Zastosowanie rozwiązań monitoringu środowiskowego w fabrykach i magazynach pozwala zadbać o jakość wyrobów produkowanych w fabrykach i magazynach, gdzie jakość to nie tylko kontrola jakości na etapie produkcji, ale przede wszystkim zapewnienie jakości pełnego łańcucha produkcji.

Jednocześnie pragniemy zauważyć, że oprócz przedstawienia firm zajmujących się technologiami IoT oraz AI w poszczególnych gałęziach gospodarki, celem raportu było przedstawienie szeregu rekomendacji ogólnych oraz szczegółowych dla Polskiego Rządu, dzięki którym polskie technologie IoT i AI będą szerzej stosowane w Polsce oraz na rynkach międzynarodowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z raportem dostępnym na stronie Instytutu Sobieskiego pod adresem:

http://www.sobieski.org.pl/wp-content/uploads/Raport-IoT-i-AI-Instytut-Sobieskiego.pdf

Jednocześnie zachęcamy wszystkich wspierania oraz promowania idei i rekomendacji jakie przedstawia Raport.