astozi Srebrnym Sponsorem Targów Data Centre World 2015 we Frankfurcie

7 października, 2015

W dniach 10-11 listopada 2015 r. we Frankfurcie odbędzie się kolejna edycja Targów Data Center World Germany, największego pokazu produktów dla rynku Data Center w tej części Europy. Data Center World Frankfurt to doskonała okazja do wymiany wiedzy, nawiązywania kontaktów ze strony partnerów i dostawców na rynku Data Center z klientami, którzy szukają innowacyjnych produktów dla swoich organizacji. Jako srebrny sponsor imprezy firma Astozi z dumą zaprezentuje nową wersję swojego flagowego produktu do monitorowania infrastruktury – systemu dcms.

Firma Astozi została założona w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na dostarczanie profesjonalnych rozwiązań i usług doradczych w zakresie nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Kluczowa wiedza założycieli i partnerów astozi jest najważniejszą podstawą do tworzenia naszych rozwiązań, które są nie tylko nowatorskie i nowoczesne, ale także proste w implementacji i użyciu.

Jednym z pierwszych dostępnych na rynku rozwiązań jest Data Center Monitoring System (DCMS), system monitorowania parametrów środowiskowych centrów przetwarzania danych i serwerowni. DCMS pozwala uzyskać informacje na temat nie tylko incydentów i zagrożeń, ale także daje dostęp do zgromadzonej wiedzy na temat charakterystyk pracy obiektu, które można wykorzystać do planowania działań korygujących i modernizacji, a także do optymalizacji kosztów utrzymania infrastruktury obiektów.

Jako czołowy polski producent systemów monitorowania infrastruktury, na targach Data Center World Frankfurt zaprezentujemy najnowszą wersję naszego flagowego produktu – systemu DCMS. Funkcjonalności systemu dcms, będącego doskonałym rozwiązaniem do monitorowania centrów przetwarzania danych i serwerowni została rozszerzona, aby umożliwić jego wykorzystanie w środowiskach rozproszonych.

Istniejące wdrożenia naszego systemu w centrach przetwarzania danych pokazały, że system dcms umożliwia uzyskanie wymiernych efektów w obniżaniu wskaźnika TCO, zwłaszcza w redukcji kosztów awarii i obniżeniu kosztów utrzymania infrastruktury.

Najnowsza wersja systemu rozszerza funkcjonalności zarówno w zakresie monitorowania centrów przetwarzania danych, ale przede wszystkim dodaje możliwość monitorowania zdalnych lokalizacji przy użyciu najnowszej linii produktów dcms mote ethernet. Zdolność do monitorowania całej infrastruktury w jednym systemie znacznie rozszerzyła możliwości zastosowań naszego rozwiązania.

Monitorowanie rozproszonej infrastruktury informatycznej ma zasadnicze znaczenie nie tylko w dużych firmach (korporacjach, bankach), które mają wiele oddziałów, ale także dostawców usług internetowych (ISP), którzy mają swoją infrastrukturę rozmieszczoną w wielu lokalizacjach. W każdym przypadku, awarie infrastruktury wynikające np. z awarii systemu klimatyzacji prowadzą do wymiernych strat finansowych związanych z przerwami w funkcjonowaniu firmy.

Najnowsza wersja rozwiązania dcms to nie tylko zdolność do obsługi infrastruktury rozproszonej, ale również znacznie zwiększenie możliwość analizy obiektów typu centra przetwarzania danych. Funkcjonalności, takie jak przestrzenne mapy ciepła, pozwalają na przeprowadzenie zaawansowanej analizy i wniosków co do możliwości optymalizacji całej infrastruktury.

Wszelkich informacji bardzo chętnie udzielimy:

Frankfurt, DCWF2015, Stand 350

W celu rejestracji proszę posłużyć się adresem: http://www.datacentreworld.de/Astozi/

Dodatkowo, prosimy o odwiedzanie naszej strony: http://www.astozi.com lub kontakt pod adresem email: sales@astozi.com.

DataCentreWorld 2015 Germany Banner