systemONE

Kompleksowe rozwiązanie monitoringu środowiskowego

systemONE map

ZBIERANIE DANYCH

System umożliwia monitoring środowiskowy pojedynczych obiektów jak i skomplikowanych i rozproszonych instalacji w wielu lokalizacjach.

Na system składa się sieć czujników oraz platforma do przetwarzania i wizualizacji danych w formie dedykowanego serwera.

Komunikacja pomiędzy czujnikami a jednostką centralną odbywa się z wykorzystaniem technologii bezprzewodowych i przewodowych.

System może obsługiwać zarówno czujniki dedykowane firmy astozi, jak i przetworniki i sondy przemysłowe ( PT100/1000, 0-20mA, 4-20mA, 0-10V DC i inne ) gwarantując nieograniczone możliwości pomiarowe.

ANALIZA DANYCH

System analizują dane oraz prezentuje je za pomocą:

 • czytelnych dashboard’ów,
 • wykresów,
 • map różnych typów:
  • statyczne grafiki,
  • mapy terenu,
  • dynamiczny podkład z kamer

Widoki podlegają dowolnej konfiguracji i można je dostosować do każdego typu zastosowania.

System umożliwia również predykcję danych pomiarówych z wykorzystaniem algorytmów uczenia maszynowego.

WYKORZYSTANIE DANYCH

System pozwala na określenie wielu polityk, zarówno w zakresie norm pomiarów jak i sposobu informowania o ich przekroczeniu. Każde przekroczenie zdefiniowanych  progów pomiarowych jest odnotowywane w systemie, a stosowna informacja jest przekazywana osobom delegowanym do realizacji obsługi infrastruktury.

Bardzo istotną cechą systemu jest możliwość ciągłego dostępu do danych i zdarzeń z zewnętrznych systemów. Takie funkcjonalności umożliwiają wdrażanie systemu zarówno w nowych instalacjach jak i integrowanie systemu w istniejących środowiskach.

DO POBRANIA

systemONE ulotka

Broszura

systemONE demo

Demo on-line

systemONE demo

Demo on-line

kontakt

Skontaktuj się z nami  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę astozi z siedzibą w Nowej Soli przy ul. Inżynierskiej 8 zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z prośbą o kontakt. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zapoznałem się z Polityką prywatności i zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

  Polityka prywatności

  Chcesz zobaczyć jak działają nasze produkty?
  Umów się na spotkanie!