• Polski
  • English

2022-06-07

Konferencja Green Way in Logistics - edycja 2022

2 czerwca 2022 w Hotelu The Bridge we Wrocławiu odbyła się konferencja „Green Way in Logistics” organizowana przez Panattoni oraz Polski Instytut Transportu Drogowego. 

Udział w tej konferencji była to doskonała okazja do zapoznania się z zagadnieniami dotyczącymi m.in.:

  • Globalnych wyzwań w transporcie drogowym, 
  • Zielonej rewolucji na rynku magazynowym
  • Najnowszych trendach w e-commerce

Niemniej ważne dla Nas okazały się spotkania networkingowe, które odbywały się na statku oraz w sali konferencyjnej.

Dziękujemy za zaproszenie.

Nie możesz zarządzać tym, czego nie możesz mierzyć,
Nie możesz zmierzyć tego, czego nie monitorujesz.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram